Wycieczka do sali zabaw Rio

Strona główna » Aktualności » Wycieczka do sali zabaw Rio

30 listopada dzieci z grup Pszczółki, Motylki, Żabki wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw „Rio” w Miechowie. Dla niektórych przedszkolaków z grupy młodszej była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji: labirynty z przeszkodami, trampolina, zjeżdżalnie, baseny z kulkami. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Wśród przedszkolaków zapanowała również tajemnicza atmosfera, ponieważ świętowaliśmy Andrzejki. Były wróżby i zabawy przy muzyce.Dzieci odpoczywały przy pysznym poczęstunku. Bawiliśmy się tam bez wytchnienia a do przedszkola wróciliśmy zmęczeni ale bardzo zadowoleni.  Jak przebiegały nasze harce można zobaczyć na zdjęciach.

Agnieszka Mądry