Przedszkolaki wiedzą jak być bezpiecznym

Strona główna » Aktualności » Przedszkolaki wiedzą jak być bezpiecznym

Konkurs plastyczny „Bezpieczne dziecko na wsi”

Przedszkolaki z grup: Biedronki, Motylki, Żabki i Podróżnicy wzięły udział w konkursie organizowanym przez Okręgowy Inspektorat  Pracy w Katowicach, w ramach działań prewencyjno-promocyjnych w rolnictwie indywidualnym. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów wiedzy o bezpiecznych zachowaniach związanych z pracą, zabawą oraz przebywaniem na terenie gospodarstwa  rolnego. Wszystkie prace naszych przedszkolaków umieszczone zostały na wystawce, a najpiękniejsze z nich powędrowały do komisji konkursowej. Czekamy na nagrody i dziękujemy maluchom za zaangażowanie.

Renata Kłek