Szlachetna paczka

Strona główna » Aktualności » Szlachetna paczka

Drodzy rodzice…

W ramach akcji „ Szlachetna paczka” jak co roku w okresie świątecznym zachęcamy rodziny naszych przedszkolaków do pomocy innym potrzebującym z terenu naszej gminy. Wsparcie można okazać poprzez dostarczanie do przedszkola produktów spożywczych( z długim terminem ważności), środków czystości, artykułów dla dzieci ( zabawki, gry, układanki). Produkty można składać do pudełka znajdującego się w szatni do dnia 15 grudnia.

Podarujmy potrzebującym radość, nadzieję, i realną pomoc na święta!:)

Koordynator- Agnieszka Mądry