Przedszkolaki wyróżnieni w Konkursie z okazji Dnia Babci i Dziadka

Strona główna » Aktualności » Przedszkolaki wyróżnieni w Konkursie z okazji Dnia Babci i Dziadka

Przedszkolaki wyróżnieni

w Konkursie

z okazji Dnia Babci i Dziadka

W miesiącu styczniu Gminna Biblioteka Publiczna w Żarnowcu zorganizowała konkurs dla dzieci z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. W konkursie wzięły  udział grupy z naszego przedszkola. Dzieci otrzymały Wyróżnienia:
Grupa Podróżnicy,

Grupa Pszczółki,

Grupa Biedronki.

Nagrodą w konkursie były ciekawe książeczki. Dziękujemy organizatorom za piękne nagrody. Gratulujemy laureatom konkursu.

Anna Sobianowska