ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020

Strona główna » Aktualności » ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020

Szanowni Rodzice

2019/2020 to wyjątkowy rok szkolny. Na pewno wielu z nas utkwi nam na długo w pamięci. Jego zakończenie jak na obecną sytuację też będzie wyjątkowe. Odbędzie się ono zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa  - wymogami sanitarnymi w obecnej sytuacji epidemicznej. Zachowanie ostrożności wynika z troski o Państwa jaki i nasze bezpieczeństwo oraz obowiązku przestrzegania w placówkach reżimu sanitarnego.

Planowana organizacja spotkania.

Rodzice z dziećmi przychodzą na umówiony dzień dla danej grupy i wyznaczoną godzinę (listy spotkań podane poniżej w załącznikach).  Po przyjściu do przedszkola zostanie zmierzona temperatura zarówno dziecku jaki i rodzicowi. Przed wejściem do placówki nie gromadzimy się  w grupach, jeśli zgromadzi  się więcej osób należy zachować bezpieczną odległość i przebywać w maseczkach. Nie podajemy rąk na przywitanie. Może być to inna forma wg inwencji twórczej ale zachowująca bezpieczne zasady higieniczne.  Do przedszkola rodzic wchodzi w maseczce i przy wejściu dezynfekuje ręce. Dziecko w łazience myje ręce, ponieważ dzieci w wieku przedszkolnym nie mogą dezynfekować rąk płynem. Spotkania z wychowawcami dla wszystkich grup odbędą się w Sali nr 1 -  podróżników .

Będzie to wspaniała okazja choć w tak nietypowych warunkach do spotkania z wychowawcą grupy tak dawno nie widzianym i nie słyszanym  przez dzieci. Dla przedszkolaków na pamiątkę wspólnego pobytu i dla absolwentów odchodzących do szkoły na pożegnanie przedszkola  mamy  przygotowane dyplomy i  książeczki.

Obecność nie jest obowiązkowa, ale miło byłoby  się spotkać z każdym dzieckiem i jego rodzicem.

Na prośbę rodziców absolwenci na pożegnanie przedszkola mają zrobione albumy ze zdjęciami. Skład albumu: zdjęcie grupowe, legitymacyjne, porteretowe. Możliwość zakupu w dniu spotkania. Cena albumu 38.00 zł

Z poważaniem Jolanta Karpierz