Strona główna
Flash (application/x-shockwave-flash) is not supported in your browser!
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020

Strona główna » Aktualności » ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020

wielkość tekstu:A | A | A

 Szanowni Rodzice

2019/2020 to wyjątkowy rok szkolny. Na pewno wielu z nas utkwi nam na długo w pamięci. Jego zakończenie jak na obecną sytuację też będzie wyjątkowe. Odbędzie się ono zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa  - wymogami sanitarnymi w obecnej sytuacji epidemicznej. Zachowanie ostrożności wynika z troski o Państwa jaki i nasze bezpieczeństwo oraz obowiązku przestrzegania w placówkach reżimu sanitarnego.

Planowana organizacja spotkania.

Rodzice z dziećmi przychodzą na umówiony dzień dla danej grupy i wyznaczoną godzinę (listy spotkań podane poniżej w załącznikach).  Po przyjściu do przedszkola zostanie zmierzona temperatura zarówno dziecku jaki i rodzicowi. Przed wejściem do placówki nie gromadzimy się  w grupach, jeśli zgromadzi  się więcej osób należy zachować bezpieczną odległość i przebywać w maseczkach. Nie podajemy rąk na przywitanie. Może być to inna forma wg inwencji twórczej ale zachowująca bezpieczne zasady higieniczne.  Do przedszkola rodzic wchodzi w maseczce i przy wejściu dezynfekuje ręce. Dziecko w łazience myje ręce, ponieważ dzieci w wieku przedszkolnym nie mogą dezynfekować rąk płynem. Spotkania z wychowawcami dla wszystkich grup odbędą się w Sali nr 1 -  podróżników .

Będzie to wspaniała okazja choć w tak nietypowych warunkach do spotkania z wychowawcą grupy tak dawno nie widzianym i nie słyszanym  przez dzieci. Dla przedszkolaków na pamiątkę wspólnego pobytu i dla absolwentów odchodzących do szkoły na pożegnanie przedszkola  mamy  przygotowane dyplomy i  książeczki.  

Obecność nie jest obowiązkowa, ale miło byłoby  się spotkać z każdym dzieckiem i jego rodzicem.  

  Na prośbę rodziców absolwenci na pożegnanie przedszkola mają zrobione albumy ze zdjęciami. Skład albumu: zdjęcie grupowe, legitymacyjne, porteretowe. Możliwość zakupu w dniu spotkania. Cena albumu 38.00 zł              

Z poważaniem Jolanta Karpierz

 

czytano: 536 razy

źródło: przedszkolezarnowiec.pl

Strona główna

Przedszkole Publiczne w Żarnowcu
ul. Kościelna 5, 42-439 Żarnowiec
(32) 724 11 30, e-mail: przedszkole_zarnowiec@op.pl

Kapitał ludzki. Narodowa Strategia Spójności. Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Przedszkole Publiczne w Żarnowcu realizuje projekt: Nowe przedszkole w Gminie Żarnowiec. W ramach projektu powstała strona dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.