Strona główna » Aktualności » Dla rodziców którzy chcą skorzystać z Poradni Psychologiczo-Pedagogicznej w Zawierciu

Rodzicu!!!

Jeśli chcesz skorzystać z PPP w Zawierciu, masz możliwość pobrania  poniższych dokumentów. Dotyczą one spraw orzecznictwa o kształceniu specjalnym, czy uzyskania zindywidualizowanej ścieżki ze względu na stan zdrowia. Takie dokumenty dotyczące wymienionych spraw można pobrać, wydrukować i przesłać do Poradni. W przypadku braku możliwości wydruku, można zgłosić się do Przedszkola, gdzie udostępnimy wersję papierową dokumentów.

Przedszkole czynne codziennie od 7.30 do 15.30.

Informację i dokumenty otrzymałam od przedstawiciela  Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej z Zawiercia.

Dokumenty w załącznikach do Informacji.

Z poważaniem Jolanta Karpierz