Otwieramy Przedszkole

Strona główna » Aktualności » Otwieramy Przedszkole

Szanowni Rodzice

22.05.2020 W zwiazku z brakiem zgłoszeń dzieci do Przedszkola, zawieszam działalność- realizację zajęć za zgodą Organu Prowadzącego do 7 czerwca 2020r., do daty  wypłacania zasiłków opiekuńczych na dzieci.

Jeśli w tym czasie rodzice zdecydują się na posłanie dziecka do Przedszkola, dostarczą dokument do dyrektora (ankieta + podpisane oświadczenia poniżej w załączniku) decyzja o zawieszeniu będzie anulowana odrębnym pismem i ogłoszona na stronie internetowej.

W przypadku zapytań proszę o kontakt mailowy przedszkole_zarnowiec@op.pl lub telefoniczny 32 7241130

Przedszkole czynne 7.30-15.30

z poważaniem Jolanta Karpierz

15.05.2020 Otwieramy przedszkole - drugie podejście.

Przedszole Przygotowane do przyjęcia dzieci. Rodzice, którzy chcą posłać dzieci do przedszkola od 25.05.2020 proszeni są o wypełnienie dokumentu (ankieta + oświadzczenia), który zamieszczony jest poniżej w załącznku. Dokument wypełniony w całości i podpisany w każdym wyznaczonym miejscu przez rodzica lub obojga rodziców uprawnia dziecko do skorzystania z zajeć opiekuńczo wychowawczych realizowanych w Przedszkolu.Wypełniony dokument należy dostarczyć do 21 maja 2020(czwartek)do godziny 12.00 do Przedszkola w zamknietej kopercie z Dopiskiem do dyrektora, gdzie zostanie odebrany przez pracownika przedszkola i przekazany dyrektorowi. W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy przedszkole_zarnowiec@op.pl lub telefoniczny 32 724 11 30.

Przedszkole czynne od 7.30 do15.30

Nadmieniam, że liczba miejsc w przedszkolu jest ograniczona wg wytycznych GIS i MZ. Rodzice wypełniający dokument proszeni są o zapoznanie się z procedurami obowiazującymi w tym czasie w Przedszkolu oraz wytycznymmi GIS i MZ. Wymienione dokumenty są załączone poniżej.

z poważaniem Jolanta Karpierz

11.05.2020 Przedszkole Przygotowane do przyjęcia dzieci.

Dzisiaj na terenie przedszkola miały odbywać się zajęcia opiekuńczo wychowawcze  dla dzieci zgłoszonych na podstawie ankiety sondażowej. Jednak rodzice zrezygnowali i zadecydowali, że poślą dzieci w późniejszym terminie, sugerując termin 25 maja 2020r. W związku z tym  zawieszam realizację zajęć w Przedszkolu Publicznym w Żarnowcu do dnia 24 maja 2020r. za zgodą Organu Prowadzącego.

Zarządzenie zawieszenia zajęć w załączniki poniżej

z poważaniem Jolanta Karpierz

Małymi kroczkami otwieramy działalość Przedszkola od 11 maja 2020r.. Będzie to 1 grupa- zgodna z wytycznymi GISi MZ

Przedszkole będzie czynne od 7.00-15.30

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie dzieci ale również i przacowników przedszkola na podstawie wytycznych GIS i MZ zostały wprowadzone procedury, które umieszczono na stronie Internetowej Przedszkola, są dołączone  poniżej pod nazwą: Dokumenty Epidemia Covid 19, Profilaktyka.

Rodzice, którzy zgłosili dzieci do przedszkola proszeni są o zapoznanie się z procedurami, wypełnili załączoną poniżej ankietę wraz     z oświadczeniami i dostarczyli ją do dyrektora przedszkola. Ten dokument jest również dostępny w przedszkolu. Proszę wszelkie pytania  do dyrektora kierować na maila przedszkolnego przedszkole-zarnowiec@op.pl lub telefonicznie 327241130.

W przypadku braku wypełnionych dokumentów i niezakceptowania obowiazujacych procedur dziecko nie może być przyjęte.

DLA POZOSTAŁYCH DZIECI PRZEDSZKOLNYCH ODBYWA SIĘ ZDALNE NAUCZANIE  NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH

Profilaktyka

W związku z obecną sytuacją występującą na świecie  - rozprzestrzenianiem się koronawirusa Należy: Zachować szczególną higienę dotyczącą: kaszlu, ...
dalej