Strona główna
Flash (application/x-shockwave-flash) is not supported in your browser!
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Strona główna » Aktualności » INFORMACJE DLA RODZICÓW

wielkość tekstu:A | A | A

 Szanowni Rodzice

8 czerwca 2020r.

W zwiazku z brakiem zgłoszeń dzieci do Przedszkola, zawieszam działalność- realizację zajęć za zgodą Organu Prowadzącego do 30 czerwca 2020r.

Jeśli w tym czasie rodzice zdecydują się na posłanie dziecka do Przedszkola, dostarczą dokument do dyrektora (ankieta + podpisane oświadczenia poniżej w załączniku) decyzja o zawieszeniu będzie anulowana odrębnym pismem i ogłoszona na stronie internetowej.

Zostały wniesione aneksem poprawki do procedury bezpieczeństwa w związku z ogłoszeniem nowych wytycznych przeciepidemicznych Inspektora sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020r. Wytyczne i zarządzenie dyrektora w załączniku poniżej.

W przypadku zapytań proszę o kontakt mailowy przedszkole_zarnowiec@op.pl lub telefoniczny 32 7241130 

Przedszkole czynne 7.30-15.30

z poważaniem Jolanta Karpierz 

4 czerwca 2020r.

W imieniu Rady Rodziców zapraszam do Przedszkola na spotkanie trójek grupowych w dniu 8 czerwca 2020r. na godzinę 15.00. Proszę o przyniesienie maseczek ponieważ spotkanie odbędzie się w sali przedszkolnej,  a tu wytyczne zobowiązują nas wszystkich do przestrzegania reguł bezpieczeństwa. Przed wejsciem do przedszkola będzie z uwagi na Państwa bezpieczeństwo zmierzona temperatura. Kazdy przychodzacy zobowiązany jest  zdezynfekować ręce płynem z dozownika znadującym się  przy drzwiach wejsciowych.Przed budynkiem proszę o zachowanie bezpiecznej odległości. Sala do spotkania zostanie odpowiednio przygotowana z zasadami bezpieczeństwa. 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam  i liczę tak jak Pani Przewodnicząca Rady - Pani Paulina Toborowicz na przybycie co najmniej 2 osób  z trójki grupowej z każdej grupy.

z poważaniem Jolanta Karpierz 

2 czerwca 2020r.

Kieruję informację do Rodziców, którzy całkowicie zrezygnowali z posłania dzieci do Przedszkola na zajęcia opiekuńczo wychowawcze  w miesiącu czerwcu. W związku z taką decyzją proszę o wypisanie wniosków o zwrot kosztów za wyżywienie. Wniosek załączony jest poniżej, należy go wypełnić i złożyć do 16 czerwca 2020 u Pani intendentki na stołówce w Szkole Podstawowej. O ewentualnej kwocie zwrotu można się kontaktować telefonicznie ze stołówką 32 6449090. Wniosek należy wypełnić i złożyć go  niezwłocznie, w związku zbliżającym się zakończeniem roku szklonego.

 

W związku z planowanym dyżurem wakacyjnym w miesiącu sierpniu 2020r. prosimy o informację czy są Państwo zainteresowani zapisem dziecka na dyżur wakacyjny. Informację w postaci wypełnionej kary zapisu załączonej w zakładce O Przedszkolu w podkategorii dyżur wakacyjny należy przekazać w terminie do dnia 8.06.2020 r. do 20 czerwca do godz. 10.00

Z dyżuru wakacyjnego będą mogli skorzystać rodzice lub opiekunowie prawni, którzy pracują i nie mogą zapewnić dziecku opieki.

Nadmieniam, że w związku z panującą  sytuacją epidemiczną dalej obowiązują ograniczenia dzieci w grupach najwyżej 12 osób - termin, czy realizacja dyżuru w przedszkolu może również ulec zmianie.

Rodziców zainteresowanych zapisem dziecka na dyżur wakacyjny proszę o systematyczne śledzenie bieżących aktualności umieszczanych na naszej stronie internetowej przedszkola. 

 Od 1 czerwca 2020 w  przedszkolu wydawane jest dla rodziców dzieci z poszczególnych grup ( dotyczy to dzieci 5/4/3 letnich podsumowanie końcowe  obserwacji dziieci. Prosimy rodziców o zgłoszenie się do przedszkola i odebranie przygotowanych dokumentów.

 W przypadku zapytań proszę o kontakt mailowy przedszkole_zarnowiec@op.pl lub telefoniczny 32 7241130

z poważaniem Jolanta Karpierz

22.05.2020 W zwiazku z brakiem zgłoszeń dzieci do Przedszkola, zawieszam działalność- realizację zajęć za zgodą Organu Prowadzącego do 7 czerwca 2020r.

Jeśli w tym czasie rodzice zdecydują się na posłanie dziecka do Przedszkola, dostarczą dokument do dyrektora (ankieta + podpisane oświadczenia poniżej w załączniku) decyzja o zawieszeniu będzie anulowana odrębnym pismem i ogłoszona na stronie internetowej.

W przypadku zapytań proszę o kontakt mailowy przedszkole_zarnowiec@op.pl lub telefoniczny 32 7241130

Przedszkole czynne 7.30-15.30 

z poważaniem Jolanta Karpierz

15.05.2020 Otwieramy przedszkole - drugie podejście.

Przedszole Przygotowane do przyjęcia dzieci. Rodzice, którzy chcą posłać dzieci do przedszkola od 25.05.2020 proszeni są o wypełnienie dokumentu (ankieta + oświadzczenia), który zamieszczony jest poniżej w załącznku. Dokument wypełniony w całości i podpisany w każdym wyznaczonym miejscu przez rodzica lub obojga rodziców uprawnia dziecko do skorzystania z zajeć opiekuńczo wychowawczych realizowanych w Przedszkolu.Wypełniony dokument należy dostarczyć do 21 maja 2020(czwartek)do godziny 12.00 do Przedszkola w zamknietej kopercie z Dopiskiem do dyrektora, gdzie zostanie odebrany przez pracownika przedszkola i przekazany dyrektorowi. W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy przedszkole_zarnowiec@op.pl lub telefoniczny 32 724 11 30.

Przedszkole czynne od 7.30 do15.30

Nadmieniam, że liczba miejsc w przedszkolu jest ograniczona wg wytycznych GIS i MZ. Rodzice wypełniający dokument proszeni są o zapoznanie się z procedurami obowiazującymi w tym czasie w Przedszkolu oraz wytycznymmi GIS i MZ. Wymienione dokumenty są załączone poniżej. 

z poważaniem Jolanta Karpierz

11.05.2020 Przedszkole Przygotowane do przyjęcia dzieci.

Dzisiaj na terenie przedszkola miały odbywać się zajęcia opiekuńczo wychowawcze  dla dzieci zgłoszonych na podstawie ankiety sondażowej. Jednak rodzice zrezygnowali i zadecydowali, że poślą dzieci w późniejszym terminie, sugerując termin 25 maja 2020r. W związku z tym  zawieszam realizację zajęć w Przedszkolu Publicznym w Żarnowcu do dnia 24 maja 2020r. za zgodą Organu Prowadzącego.

Zarządzenie zawieszenia zajęć w załączniki poniżej

z poważaniem Jolanta Karpierz 

Małymi kroczkami otwieramy działalość Przedszkola od 11 maja 2020r.. Będzie to 1 grupa- zgodna z wytycznymi GISi MZ

Przedszkole będzie czynne od 7.00-15.30

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie dzieci ale również i przacowników przedszkola na podstawie wytycznych GIS i MZ zostały wprowadzone procedury, które umieszczono na stronie Internetowej Przedszkola, są dołączone  poniżej pod nazwą: Dokumenty Epidemia Covid 19, Profilaktyka.

Rodzice, którzy zgłosili dzieci do przedszkola proszeni są o zapoznanie się z procedurami, wypełnili załączoną poniżej ankietę wraz     z oświadczeniami i dostarczyli ją do dyrektora przedszkola. Ten dokument jest również dostępny w przedszkolu. Proszę wszelkie pytania  do dyrektora kierować na maila przedszkolnego przedszkole-zarnowiec@op.pl lub telefonicznie 327241130.

W przypadku braku wypełnionych dokumentów i niezakceptowania obowiazujacych procedur dziecko nie może być przyjęte.

DLA POZOSTAŁYCH DZIECI PRZEDSZKOLNYCH ODBYWA SIĘ ZDALNE NAUCZANIE  NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH

z poważaniem Jolanta Karpierz

czytano: 917 razy

źródło: przedszkolezarnowiec.pl

Strona główna

Przedszkole Publiczne w Żarnowcu
ul. Kościelna 5, 42-439 Żarnowiec
(32) 724 11 30, e-mail: przedszkole_zarnowiec@op.pl

Kapitał ludzki. Narodowa Strategia Spójności. Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Przedszkole Publiczne w Żarnowcu realizuje projekt: Nowe przedszkole w Gminie Żarnowiec. W ramach projektu powstała strona dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.