Starsi koledzy czytają przedszkolakom.

Strona główna » Aktualności » Starsi koledzy czytają przedszkolakom.

„Bajki, baśnie i bajeczki”

Grupę Żabki odwiedzili bardzo mili goście. We wtorek – 26 listopada dzieci ze szkoły podstawowej w Żarnowcu przeczytały bajkę: „Królewna na ziarnku grochu”. Po wspólnym słuchaniu przedszkolaki mogły wykazać się swoją wiedzą i odpowiadać na pytania. Był też czas na świetne zabawy i kolorowanie. Dziękujemy naszym kolegom ze szkoły oraz Pani Beacie Wrzesień, która jest koordynatorem czytania bajek w przedszkolu przez starsze dzieci. Czekamy na kolejną bajkę i zachęcamy również rodziny naszych przedszkolaków do wspólnego, głośnego czytania naszym pociechom.

Wychowawczyni grupy Żabki – Renata Kłek