Spotkania z KSIĄŻKĄ

Strona główna » Aktualności » Spotkania z KSIĄŻKĄ

Spotkania z KSIĄŻKĄ

W grupie Podróżników od wielu lat tradycyjnie raz w miesiącu, odbywają się spotkania z pracownikami Gminnej Biblioteki Publicznej w Żarnowcu. W poniedziałkowe ranki bibliotekarki przynoszą książeczki, dzieci oglądają je oraz słuchają wybranych przez siebie bajek czytanych przez sympatycznych gości. Przedszkolaki często dostają kolorowanki do pomalowania.

Spotkania z pracownikami biblioteki  mają na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz zachęcają do kontaktu z książką.

Anna Sobianowska