Sałatka jarzynowa w grupie Żabki

Strona główna » Aktualności » Sałatka jarzynowa w grupie Żabki

Sałatka jarzynowa w grupie „ Żabek”

Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki! Takie motto towarzyszyło naszym Żabkom w czwartek na zajęciach „Dzieci nie jedzą śmieci” . Wykonaliśmy sałatkę warzywną. Każde dziecko mogło pochwalić się umiejętnością używania deseczki kuchennej i noża. Wszystkie sałatki zostały doprawione według upodobań dzieci (groszkiem, kukurydzą i majonezem). Zapachy były cudowne a smaki jeszcze lepsze.

Wychowawczyni grupy „Żabki” – Renata Kłek