Zajęcia dodatkowe - grupa Żabki

Strona główna » Aktualności » Zajęcia dodatkowe - grupa Żabki

W roku szkolnym 2019/2020 grupa „Żabki” uczestniczy w różnorodnych zajęciach dodatkowych. Formę fizyczną doskonalimy na „zajęciach ruchowych”. Grę w szachy poznajemy w każdy poniedziałek na „kółku szachowym”. W czwartek poznajemy i utrwalamy zdrowe nawyki żywieniowe w ramach zajęć „Dzieci nie jedzą śmieci”, a świat eksperymentów i doświadczeń zgłębiamy w każdy piątek na zajęciach „Młodzi naukowcy”.  Dodatkowo we wtorki i czwartki Żabki ćwiczą umiejętności językowe na "zabawach z językiem angielskim". Dzieci są bardzo aktywne i chętnie biorą udział we wszystkich proponowanych zabawach. Całkiem niedawno wykonaliśmy kompozycje owocowe i obchodziliśmy „Urodziny marchewki”. Myślę, że każda z tych aktywności wniesie wiele pozytywnych nawyków i umiejętności w zachowaniach naszych podopiecznych.

Wychowawczyni grupy „Żabki” – Renata Kłek

Zajęcia dodatkowe- grupa Żabki