Strona główna » Aktualności » Dla rodziców

W miesiącu lipcu Przedszkole nieczynne, w miesiącu sierpniu Przedszkole pełni dyżur wakacyjny. Do placówki przychodza dzieci, zapisane przez rodziców w miesiącu czerwcu. Przedszkole dyżuruje od 1 do 29 sierpnia tj. do czwartku. Piątek 30 sierpnia przygotowywujwmy się na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020

W okresie od 21 sierpnia do 29 sierpnia do placówki mogą przychodzic dzieci (przyjęte do przedszkola w procesie rekrutacji)  z rodzicami/prawnymi opiekunami na zajęcia adaptacyjne, w godzinach od 9.00 do 15.00

Zajęcia będa odbywać się w sali nr. 2 (sali Żabki) na parterze.

Rodzice/prawni opiekunowie przybychodzący z dziećmi, nie moga opuszczać terenu placówki, zostawiać samotnie dzieci.

Przychodząc z dziećmi zabieramy dla nich obuwie zmienne, picie, kanapkę lub owoc, nakrycie głowy.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbedzie się spotkanie z rodzicami, którzy zapisali i chcą aby ich dzieci uczęszczały do Przedszkola Publicznego w Żarnowcu w roku szkolnym 2019/2020,   w celu omówienia rozpoczęcia nowego roku szkolnego, jak i wypełnienia potrzebnej dokumentacji.

Proszę śledzić stronę przedszkola na której będzie podana dokładna data spotkania.

Serdecznie zapraszam

Jolanta Karpierz