Pożegnanie 6 latków

Strona główna » Aktualności » Pożegnanie 6 latków

I nadszedł czas pożegnania.
Dnia 21. 06. 2019 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie 6-latków.
Były podziękowania i łzy wzruszenia. Wszyscy byliśmy oczarowani umiejętnościami naszych przyszłych pierwszaków podczas występu. Z niezwykłą gracją i zaangażowaniem dzieci zatańczyły poloneza. Absolwenci  otrzymali od Wójta Gminy Żarnowiec- Pana Grzegorza Sceliny  pamiątkowy kubek oraz książkę. Pozostałe dzieci z przedszkola oraz 6 latki otrzymali książkę z bajkami, które zostały zakupione przez Radę Rodziców.  Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Agnieszka Mądry

Pożegnanie absolwentów 2018-2019