Magik w przedszkolu

Strona główna » Aktualności » Magik w przedszkolu

Dnia 17.05.2019 r. nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista. Magik zabrał nas do świata czarów i magii. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i same czarowały. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary. Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech. Atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili.

Agnieszka Mądry

Magik w przedszkolu