Metoda Projektu ZDROWIE

Strona główna » Aktualności » Metoda Projektu ZDROWIE

W ramach zajęć prowadzonych metodą projektu, pn. „Zdrowie” dzieci z grup Pszczółki, Motylki, Biedronki wybrały się do gabinetu stomatologicznego Taty Mateuszka z gr Pszczółki. Celem spotkania było przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych. Pan doktor zapoznał dzieci z wyposażeniem gabinetu, wyjaśnił jak leczy zęby. Następnie opowiedział o tym jak należy dbać o higienę jamy ustnej a także skontrolował zębyochotników. Na zakończenie  dzieci wręczyły Panu Dentyście podziękowanie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Dorota Kłek