Bale w karnawale

Strona główna » Aktualności » Bale w karnawale

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to  tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym w Przedszkolu , dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, piratów, skrzatów rycerzy, muszkieterów,  pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek dla dzieci. Miłe wspomnienia z balu będą długo towarzyszyły wszystkim uczestnikom .

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Składam podziękowania dla Pani Edyty Greli za pomoc w ubraniu do powrotu do przedszkola  dzieci  z  najmłodszej grupy .

Justyna Mucha

Bale w karnawale 2019