Nowy rok szkolny 2019-2020

Strona główna » Aktualności » Nowy rok szkolny 2019-2020

Rodzice dzieci uczęszczajacych do Przedszkola, którzy wyrażają chęć aby ich dzieci w roku szkolnym 2019-2020 kontynuowały edukację przedszkolną w Przedszkolu Publicznym w Żarnowcu zobowiazani są  w terminie od 13 lutego 2019 do 19 lutego 2019 do złożenia deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Druk deklaracji dostępny jest na stronie internetowej w zakładce O przedszkolu i podkategorii rekrutacja. Deklarację można również pobrać w przedszkolu w grupie Pszczółki. Wypełnione deklaracje należy składać do Dyrektora Przedszkola. W przypadku niezłożenia deklaracji w wyznaczonym terminie dziecko będzie brało udział w postepowaniu rekrutacyjnym na wolne miejsce w przedszkolu.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żarnowcu  informuje, że

od 20 lutego 2019 r. do 8 marca 2019r.

odbywa się postępowanie  rekrutacyjne do przedszkola.

Dokumenty zgłoszeniowe dziecka do przedszkola można pobierać w grupie Pszczółek  w godzinach

od 8.00 do 8.30 oraz od 11.00 do 14.00

lub ze strony internetowej przedszkola umieszczone w zakładce o przedszkolu podkategoria Rekrutacja.

Wypełnioną dokumentację wraz z załącznikami należy składać w wyznaczonym terminie do Dyrektora przedszkola.

Jolanta Karpierz