Strona główna » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka

„Dziadku, Babciu cóż Ci dam?
Jedno serce tylko mam.
A w tym sercu róży kwiat.
Dziadku, Babciu żyj 100 lat!”

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Żarnowcu
13 stycznia 2011 r.  w Domu Kultury w Żarnowcu
odbyła się uroczystość   z okazji
 „Dnia Babci i Dziadka”

Uroczystość przygotowali wychowankowie Przedszkola Publicznego w Żarnowcu wraz ze swoimi wychowawcami. Zaproszeni goście babcie i dziadkowie przybyli punktualnie i zasiedli jak na gości przystało za stołami. Na wstępie pani dyrektor Jolanta Karpierz przywitała licznie zgromadzonych  i w imieniu swoim oraz pracowników Przedszkola złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Po części oficjalnej dzieci wystąpiły z programem artystyczno – muzycznym.  Na scenie zaprezentowano jasełka, wiersze, piosenki , dla większości przedszkolaków był to pierwsze wystąpienie przed tak dużą publicznością  i dodatkowo na scenie. Jedni byli stremowani i nawet odmówili wyjścia na scenę inni swobodnie prezentowali swoje umiejętności artystyczne. Po występach mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie w imieniu dziadków głos zabrał Wójt Gminy Żarnowiec pan Eugeniusz Kapuśniak. Podziękował za przygotowanie tej uroczystości, a wszystkich przedszkolaków nagrodził słodkościami.Po tym miłym akcencie dzieci wręczyły  swoim najukochańszym Babciom i Dziadkom laurki i upominki i zasiadły razem z nimi za stołami. Ile było radości!!!!!!
Uroczystość przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.

Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich Dziadków do obejrzenia Naszego nowo otwartego Przedszkola, z czego z chęcią skorzystano, zaprowadzając przy okazji swoje wnuki na dalsze zajęcia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości, a w szczególności:
Pani Dyrektor GOKSiT w Żarnowcu – Barbarze Milejskiej za udostepnienie nam sali i nagłośnienia.
Rodzicom, którzy zajęli się organizacją i przygotowaniem poczęstunku.
Nauczycielom za przygotowanie cześci artystycznej, a wszystkim dzieciom za prezentację.
Wielkie podziękowania dla wszystkich przybyłych zaproszonych gości - BABCI i DZADKÓW, którzy swą obecnością uświetnili naszą przedszkolną uroczystość.

DZIĘKUJEMY!!!

Dzień BABCI i DZIADKA